Dekoratornia – powstała w 2002 roku.
Ekskluzywna firma zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem dekoracji z tkanin. Dekorujemy domy, rezydencje, mieszkania, hotele, restauracje głównie na terenie całej Polski ale także za granicą. Największy nacisk stawiamy na perfekcyjny dobór dekoracji oraz jakość wykonywanych usług. Wieloletnie doświadczenie, ścisła współpraca z najlepszymi firmami w Europie oraz sympatyczni i kompetentni pracownicy - to wszystko pozwala coraz lepiej realizować te cele. Dekoratornia posiada własną pracownię krawiecką co również wpływa w dużym stopniu na wysoką jakość wykonywanych usług.
W swojej ofercie posiadamy produkty najbardziej renomowanych firm takich jak: JAB ANSTOEZ , SOLEIL BLEU, CHIVASSO, CARLUCCI, GARDISETTE, CARPET CONCEPT, JAB ANSTOEZ CARPETS, IPDESIGN, BIELEFELDER WERKSTATTEN

Poza tkaninami dysponujemy również szeroką gamą karniszy, karniszy elektrycznych, szyn, paneli japońskich, systemów do rolet rzymskich, tapety, wykładziny oraz dywany.

Dekoratornia jest również salonem firmowym JAB ANSTOEZ w Polsce. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, architektów i firmy.

 

.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2013 DEKORATORNIA. Wszelkie prawa zastrzeżone